Jdi na obsah Jdi na menu

Zamyšlení...jen tak♪♪čikitak♪♪♪

Protože se tato stránka dobře nezobrazovala,vymazala jsem ji a vytvářím novou-okopírovovala jsem a nyní vkládáám!

 

Vítááá váás ráádio PRALINKA♥♫♥na vlně dobrééé náálady ♥♫♥Abyste mi tu nezcepeněli,milíí přááteléé,enlightenedstoupněte si a zacvičííme si společně♪♪…ruce nad hlavu,nohy na špičky a vytahujeme se,vytahujemééé♪ale pozor,abychom se nepřetrhli♪♪♪hihihi♥♫♦♥cink

                                                        ♥♫♥

 

Pokud nabudete dojmu,moji milí čtenáři,že stránky by mohly být  přínosem nejen pro postižené lidi a usoudíte,že jsou jakkoli zajímavé,vtipnééé....hihi.... pak vás prosím,přepošlete odkaz i svým přátelům a známým.Je pořád mnoho lidí mezi námi, kteří jsou nešťastní, sami nemocní.

Nebo mají postižené své drahé a neví si s něčím rady.Proto jsem své stránky ve snaze pomoci  propracovala,aby  lidé příliš netápali.

Bude mi ctí a potěšením, pokud se o mých stránkách dozví co nejvíce lidí, aby se i těmto lidem život alespoň trochu zlepšil a zjednodušil a tím i zpříjemnilo žitíííí.Děkuji

...duc-duc-duc♥♫...dnessss -ka bude hezkýý den-tudýýý-dýý ,to vííš,že půůjdem spolu ven ,tydáá-dáá,jenom abys přišel včas. .♫♥pimpim♥♫...přijď ,přijď a nezapomééň...ne-za-poóó-méééééééééň. ..duc-duc-duc-šmudliprrrc...  ♥♫mail

Někteří z vás se mi ptáte,proč tak blbnu na debatě,co z toho mám a jestli mi to baví.Bavííííí!!!Jinak bych to nedělalááá,to dáá rozum,hihiVěřím,že až se prohryžete celýma stránkama,že si zcela určitě na tutututu…hihi…tuto otázku dokážete odpovědět i sami.Budete už vědět proč si tak trochu blbnu.

Je to zadarmo a děláááá mi to radost v mém životě.Nebudu se "žinýýrovat",když vím,že jsou mezi vámi posluchači,kterým to vykouzlí úúúsměv na tváři a někteří jste se svěřili,že si i zavzpomínáte na hity našeho mládíí, zanotujete si je.Dokonce jste tak bezvadní,že i sami píšete písničky!!Jááá su tak Šťastná!

Takže co vííc si přát ke štěstí?

Ráda bych se vám pochlubila s jednou velkou radostí pro mne.
Dostala jsem od jednoho svého fanouška Vlastíka       
VYZNAMENÁNÍ♪tralalááá♪♪♪

Toto vyznamenání jsem obdržela  za šíření dobré nálady na českých intnernetových diskuzích, jako první internetová zpěvačka. Pro mne je to tak něco úúúžasného, jako pro zpěváka Zlatý slavík!

Prohlédnout si jej můžete spolu na stránkách  s fotografiemi. ♥♫♥cink

Vlastně mi napadlo, jak jsem se již zmínila jinde, že jsem první internetové ráádio na světě, které "vysílá" pro své sluchově postižené spoluobčany.yes Ti, kteří neví o co jde, tak velmi ráda vysvětlím.

Mojí láskou, krom pana generáálního ředitele ráádia PRALINKA,jsou pííísně.Texty písní, které se člověka nějak dotýkají, ať už jsme veselí,nebo ne.Každá píseň, která je opatřena krásným textem, nás může naladit, oslovit a pomoci nám  překonat bolest , či nás rozveselí.


Říkám si, že člověk má v sobě tolik hejblátek a orgánů, že je vůbec ZÁÁZRAK, že nás nebolí nic jiného, než na co jsme zvyklí.Tak proč si to neužít! Radujme se z toho, že jsme na světě a můžeme si tu dělat navzájem radost, aby se nám společně na něm ještě více líbilo.coolangel

Tuhle jsem byla u zubaře, kde mi rval zub, tak to jsem radostí zrovna neskáákala, ale pak jsem si to pěkně vynahradila. 

                                                                                                   Zkusím Pokusím se sem vložit link, jestli se povede, abychom si při tom zamyšlení také trošku odpočali a zrelaxovali u krásné muziky.

https://www.youtube.com/watch?v=wItZS45iV-8&feature=player_embedded

Kolikrát, když si tak v noci přemýšlím,než usnu, a nebo se v noci přehazuji na druhý bok, najednou mi vytane na mysl nějaká myšlenka, říkám si:"TAK TOHLETO MUSÍM URČITĚ NAPSAT NA STRÁNKY,TO PŘECE NEMOHU ZAPOMENOUT! "....ale ráno, když se vzbudím, nevím nic! Snad si budu mušet brát k posteli tužku, papír a psát si poznámky!! Vůbec se nedivím textařům, hudebníkům, spisovatelům a umělcům vůbec, že si toto "náčiní" berou na noční stolek. surprise

 ♥♫♪Zvu vás,milí posluchači pod pokličku mých zpívááánek♥♫♥

                                                               

Vybírám si krásné texty písní,které si upravuji do svéé "klávesovéé" podoby.

Některé texty buď opíši a upravím.Nebo si na you-tube pustím písničky,ty zastavuji a sosááám si je.Písně, které ale nikde nejsou, jen na našich deskách, tak ty si prostě pouštím a postupuji touto metodou-píseň pustíím...jehlu zvednu,text píísnu,jehlu vráátíím,zvednu,píísnu...zvednu,vrátíím...a protože píšu pomalu,a málo si pamatuji,vracím se častěji.winkhehééé♪

O to  mám s přípravou takového textu více  práce.Takže se od  tvrzení některých  posluchačůůů, že tapetuji,či spamuji distancuji!

Jako rádio PRALINKA takové nařčení kategoricky odmítáám!smiley Píši  krátké texty, které si dávám do svého hrdéélka, do veselé podoby.Některá písmenka "protahuji", abych dala důraz na to,že tón je dlouhý a ke konci si přidám svůj osobní popěvek.To, že vlastně textem rozdávám některým z vás radost, jsem se dozvěděla práávě od vás, co se vám tento druh "zpívááníí" líbí. Uvědomila jsem si, že vlastně naši spoluobčané, kteří nikdy neslyšeli žádného ptáčka zpěváčka, ani písničku, by toto mé "PODNIKÁNÍ" mohli klidně  brát, jako takové ráádio.wink


Zajímalo by mne, zda i oni to takto mohou brát,nebo je to jen můj vejmysl...hihcink♥♫♥.

Nevím, co to je se ráno probudit a mít špatnou náladu,jako někdo říká: NEMLUV NA MNĚ, JEŠTĚ JSEM SE NEPROBUDIL!To já prostě neznám.
Jak jsem se již na stránkách zmínila, usmívám se i ze spaní někdy.Není to nemoc?♥♫laugh
 

Někteří posluchači  mého "rááádia PRALINKA  se mi ptají, jestli jsem pořád tak veselá,nebo to jen hraju.Vy byste si uměli představit,že bych se naprogramovala třeba na hodinudvědobré nálady, a jen přestanu „vysílat“,že se zakaboním a je ze mě protivná  a nepříjemná baba PRALINKA?Tak to já si neumím opravdu ani představit.

Mám strašně ráda texty písní, které člověka citově nějak nadopují, ať už máme jakoukoliv náladu. Každá píseň,či melodie vůůbec, která je opatřena krásným a obohacujícím textem, nás může oslovit a pomoci nám v naší náladě překonat bolest, či nás rozveselííííškyttečka.

               Zajímavosti o našem rodu.

                          

 Náš rod má svůj vlastní erb.                             

 

Původ našeho rodinného erbu začíná v 17.století,kdy náš prapředek byl jako pobočník Albrechta z Valdštejna spolu s ním zabit  v Chebu.V  té době byl náš rod  prohlášen jako rod rytířský s tím, že nám byl erb propůjčen.

Maminky tatínek se narodil jako nemanželský syn ze svazku své maminky a syna majitele zámku Průhonice.Maminka byla dcerou správce zámku.Její rodina byla tímto pohoršena natolik,že se o své dítě  nestarala, a odjela do Ameriky.Tím pádem se o dítě chtěl starat její tatínek,teda správce zámku-ale bohužel brzo zemřel a dítě přišlo takzvaně „na obec“.Obec se jmenovala Čestlice u Průhonic.Až se od své maminky,které bude bezmála 90let, dozvím další podrobnosti, určitě je sem vložím. / 20.5.2016 zemřela,takže už ….nevložím nic! /

 

Fotografii našeho rodinného erbu si můžete prohlédnout ve fotogalerii naše rodinka cheeky.

                    ************