Jdi na obsah Jdi na menu

 

                                                     Karel Sladký:

Až někdy budeš soudit moje žití♥, obuj si moje boty a přejdi moji cestu♪, projdi moji minulost♪, pociť moje slzy♪, zažij moji bolest♪, radost♪, projdi roky, které jsem prošel já♪, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopl já♪. Za každým vstaň a jdi dáááál,tak jako já♪.. A až potom můžeš soudit moje chování a tvrdit, že mě znáááš♥♫♥

**************************************************************************************** Obrázky na Lide.cz
Nejlepší obrázky pro Komické animace
                             

 

 Zkrácený životopis (PRALINKA007007, 22. 08. 2008 16:52)

Narodila jsem se v Praze.S prvním manželem jsem byla 11 let,měli jsme spolu dvě dcery-Alici a Renatu.

Se svým druhým manželem Ivošem,jsem se seznámila

v roce 1986,kdy jedné dceři bylo 5 let a druhé 9 let.Odpovědnosti se nebál,děti jsme spolu vychovali a těšili se,jak si spolu budeme užívat života a zabezpečíme se na stará kolena.

23.1.2000 /ve 43 letech/ přišla nezvaná

a krutá nemoc:mozková příhoda mého manžela.

  *****************************

http://cz.youtube.com/watch?v=EQvHnRsd4Z4&feature=related-

Přehrajte si:Valérie Čižmárová:Lééta letí

 

Přestože si texty kontroluji,pořád ještě někdy,sem tam a tam sem chybu najdu.Mrzí mě to,ale nikdo holt nesnědl všechnu moudrost světa

Děkuji váám,přáááteléé!,snad to přežijete! ....coolhihihi♪♪♪  

 

Můj meil:resankova@seznam.cz

************

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vnučka

(Páťa, 23. 7. 2014 15:44)

Ahoj Babi tak jsem se sem konečně dostala :) jedu zrovna do práce ještě nemam všechno skouknutý ale juknu :** posílám pusu i za mámu :3 <3

Re: Vnučka

(PRALINKA007007, 23. 7. 2014 15:55)

Ahoj,děťááátko,mocinky děkuju,vyříídim i panu řediteloj♥..hihih♪Vem si kapesnííček a bačkůůůrky♪♪♫tralalááá♪♪cililink

Mám tě ráda,ač se osobně neznáme

(Božena, 28. 6. 2014 10:42)

Milá dífko,dodáváš okolí tolik energie svým optimistickým přístupem k životu,že si to ani neumíš představit…..možná si to vůbec neuvědomuješ,protože jde vše z tvé duše a ani se o to nesnažíš,jde to samo……..každý den se těším na tvé věty s těma roztomilýma hieroglifkama a říkám si,vedle téhle pralinečky musí všechno kvést a lidi se radovat….díky ti za každodení povzbuzení,jseš báječná:-)))))

Re: Mám tě ráda,ač se osobně neznáme

(PRALINKA007007, 28. 6. 2014 12:23)

♪♪♪Boženko,mockrát Ti děkuji za krásné vyznááání♪Naprosto jsi to vystihla,vůůůbec si to neuvědomuju,ažžžž když mně na to vy,moji posluchači ♪a čtenáři♥upozorníte.Je to pro mně neskutečné povzbuzení,abych byla pořád stejně prdláá..hihih,protože občas někomu lezu a skříípu na nerfa,chtěli by mně předělávať a to teda nééé!To už bych nebyla já!♪♪Děkuji mockráát,já budu vesele jančit dáál!hihi♪hihi☼♪pčííkho

jsi obdivuhodná žena

(Josef Šavrda, 30. 8. 2008 1:12)

Sám jsem mozkovou příhodu přestál asi s daleko menší újmou než tvůj muž. Ale vím o čem je řeč. Aby toho nebylo málo, vloni mi mi do srdíčka vopchali stent. Tlak vysokej, takže pořád na práškách. Ale nestěžuju si. Žiju s babou, která přišla o prs. Rak. A přesto že se s tím sama nesmířila, nebýt ji, tak byla možná ta ruka moje. Když je o koho se opřít, všechny trable jsou nic. Jenom ten, o koho se opíráš, musí být patřičně silný. Asi to zvládáš. Držím ti palce, abys to vydržela. Fíííí, fíííá, fiiiííé Pepík.

Re: jsi obdivuhodná žena

(drahomíra..., 16. 9. 2012 21:01)

vás drží velká láska a porozumění,přeji hodně štěstí do dalších let

Re: Re: jsi obdivuhodná žena

(PRALINKA007007, 16. 9. 2012 21:04)

Ano,dobře mně znáš.Moc děkuji♥Vážím si toho.♪♪♪♥

...ahoj...

(Zdenek Malkus, 24. 8. 2012 23:37)

...již jsem zde poněkolikáté, líbí se mi zdejší optimistické ladění stránek a hlavně pohoda, která čiší z každého řádku a že některé nejsou zrovna do oné pohody laděné...jenže Pralinka si s tím vším materiálem poradila bezvadně a jelikož mám nějaký ten odstup, mohu posoudit, jestli svůj potenciál nepromarnila a jak tak pročítám jeden článek za druhým, zjišťuji, že ten odstup mi jen prospěl, mohu leccos jinak posoudit, na některé věci se dívám jakoby z nadhledu...a to vše jen umocnila a potvrdila moje osobní návštěva - no ano, nedivte se, je mojím zvykem navštěvovat hodné lidi - a jen jsem si tváří v tvář Ivošovi a Renatce potvrdil, že dobří a hodní lidé ještě mezi námi žijí!
Těmito řádky chci jednak poděkovat za krásné a vlídné přijetí a druhak, stále držím a budu držet palce i do dalších let.
Zdenek M. :-))) *zm* http://zdenek-malkus.cz/

Uznání

(Martina Soukupová, 17. 3. 2010 2:03)

Milá - přemilá bytůstko. Velmi cítím a chápu vše co jsi zde napsala. Víš vše co jsi si prošla a prožila s mužem je nádherné proto, že se máte opravdu rádi. A láska a porozumění mezi partnery je vysoko nad vše ostatní.
Mám syna s LMD. Jiného syna nemám a vím a znám, že je to velmi těžké.
A stejně jako Miloš Makovský uznávám to co jsi prožila a také vím, že je to karmické. Chtěla-li by jsi vědět více, ozvi se na angelmar@seznam.cz.
Máš mé uznání..

Vím o čem je řeč

(Soňa, 12. 2. 2010 0:17)

Pralinko,s tou potvorou jsem se setkala v prosinci 2003.Mamka našla svého kamaráda u něho doma na zemi.Nikdy se nedozvíme,kdy se mu to stalo,jak dlouho tam ležel.Ale při mé první návštěvě na JIP jsem jen pozdravila a musela odejít.Byl to šok jak vypadal.To jsem netušila,že mě to za 2 měsíce čeká také.Tak nás měla mamča po mrtvici dva.Zkrátím to.Dodnes se o něho stará u sebe doma.Nechodí,nemluví-nejsrozumitelnější je jen ANO a NE.Ale myslí mu to.Je ochrnutý na pravou polovinu těla.Já ochrnula na levou půlku,doktoři mě odepsali,že pokud to přežiji,budu dementní a na vozíku.Ťuk-ťuk-ťuk.Nemají vždy pravdu.Jsem sice v plném inv. důchodu,ale mluvím a chodím bez problémů.Mamce pomáhám jak to jde.Práce je to hodně.Obdivuju všechny,kdo to zvládá.Přeji mnoho sil a spoustu pěkných chvil,které vás spolu ještě čekají.Soňa.

supr holka z disku

(slavie154 Alena, 1. 12. 2009 14:08)

ahojky pralinečko, konečně sem se dostala na tvoje stránky a musím uznat to co sem o tobě celou dobu říkala, klobouk dolů. Si fakt skvělá a pokaždý se těším když se oběvíš na disku a všem tam zvedneš náladu-))) takže se tak zase potkáme a držim palečky:-))))

Hlubokou poklonu................

(shark.62 - Mirek P., 11. 7. 2009 1:31)

Jsem moc rád, že jsi vydržela. Vlastně že jste vydrželi oba. V dnešní době se to stává vzácností, a podobné životní osudy mohou vydržet jen lidé milující s "obrovským" srdcem. A podle příspěvku ze Svobodné diskuse jsem poznal, že ani přes to všechno neztrácíš humor a radost ze života. Blahopřeji a přeji vám oběma dlouhou společnou pouť životem.

Pralinko jsi skvělá

(Zdenek, 13. 4. 2009 2:29)

Přeji vám oběma hodně krásných společných zážitků a mnoho štěstí z životě,které si po takových útrapách plně zasloužíte. Oba vás moc zdravím. Zdenek, nebo na diskuzích l.team - občas tam píšu nesmysly,ale chodím se tam spíš bavit,nebo některé spoluobčany provokovat. Ještě jednou zdravím AHOJ

dík

(nonekeee, 22. 2. 2009 14:35)

Ahoj Pralinko. Já jenom stručně: smekám, smekám, smekám. Díky. Ahojky

Milá pralinko

(Gabča-koloska, 16. 2. 2009 3:23)

Jsem moc ráda, že jsem tě poznala. Při čtení na Tvých stránkách......nestačil jeden kapesník. Jsi obdivuhodná žena.....jsi skvělá žena!!!! I mě dáváš energii, když tě potkám.:-) Přeji Tobě a Tvému muži hodně sil a moc lásky....jste dokonalí...oba!!!!

Zdravím hodnou Pralinečku

(Andrea , 11. 2. 2009 10:08)

Ahoj, moje milá Pralinečko, vím, cos prožila, v poslední době toto zažívám sama osobně a je mi o to hůř, když vím, že některé věci jsou nezvratné a oba kyčelní klouby jsou prakticky pryč, jsou na nich i cysty, mám těžkou osteonekrozu - ubytek kostní dřeně, a lékaři zanedbali zánět kloubu. Tobě i manželovi držím palce a sprostým diskutérům z Novinek vzkazuji, aby si každý začal zpytovat svědomí a přemýšlel, zda by dokázal to, cos dokázala ty a tvůj manžel, oběma vám fandím a držím palce a je mi smutno z lidí, kteří dovedou jen hrubě urážet a anonymně útočit.
Moc tě zdraví a palce vám oběma drží Andrea z Prahy

Poděkování

(Jarmila, 23. 1. 2009 1:13)

Milá Pralinko, dnes jsem našla Vaše stránky a moc za ně děkuji. Vždycky mě potěší, že jsou na světě lidé, jako jste Vy. Kéž by jich bylo víc! Čapek řekl, že humor je solí života a kdo je jím řádně prosolen, uchová se dlouho čerstvý. Přeji Vám "všechno štěstí světa", pro ten optimismus si je zasloužíte.

Držím Vám oběma palce.

(standa.kouty@seznam.cz, 17. 1. 2009 13:10)

Jste silná,obdivuji Vás.Některým lidem by stačilo méně starostí a vzdali by to.Srdečně Vás oba zdravím až do úplného uzdravení.

Omluva......

(Blaženka, 8. 1. 2009 0:01)

Chtěla bych se Vám touto cestou moooc moooc omluvit!!!!Koukám sice, že nejsem první, kdo Vás považoval po čtení Vašich komentářů na Novinkách za dalšího "rejpavýho puberťáka, kterýho rodiče nechali dýl vzhůru"..to mě však neomlouvá, za mé odpovědi Vám..PŘIJMĚTE TEDY MOU OMLUVU ALESPOŇ TOUTO CESTOU!! Máte můj hluboký obdiv!!! Přeji v tomto roce jen krásné a radostné chvíle!!Celé Vaší rodině!!! A až se znovu potkáme na Novinkách - zazpívám si s Vámi!!! Také mám ráda české písničky!!!!

moje úcta

(Miloš Makovský, 5. 1. 2009 21:28)

Obdivuji Tvůj životní optimismus a Tvoji sílu. Není potřeba mnoho slov,,.........máš můj obdiv. Sám jsem taky zažil leccos,o to víc dokážu ocenit tvůj příběh. Ať ti vydrží Tvá síla ještě hodně dlouho. M.-M.-